Náš příběh

Pečujeme o automobily od roku 2012

Nano Carwash Trutnov je autodetailingová firma od roku 2012. Kdy v roce 2018 firmu zakoupil současný majitel Lukáš Řehák. Od té doby firma využívá nejmodernější technologie, ekologické chemické přípravky k mytí, čištění interiéru  a renovací laku.

Zabýváme se profesionálním čištěním automobilů ruční metodou s důrazem na šetrnost a kvalitu používané technologie a příslušenství. Pracujeme v naší  dílně podzemních garáží Hypermarketu Albert, kde Vám můžeme v případě menších prací zrenovovat Váš automobil na počkání, zatímco si v klidu nakoupíte.

 Rádi Vám zajistíme také vyzvednutí a vrácení automobilu na předem určené místo po předešlé domluvě.

Veškeré profesionální práce provádí sám majitel - Lukáš Řehák. Kontrola kvality je tedy na nejvyšší úrovni.

Renovace laku

Strojní leštění laku, jehož úkolem je povrch laku vyčistit, vyhladit, připravit pro aplikaci vosků a preventivně působit proti jeho stárnutí. Pomocí profesionální technologie  a strojního vybavení dokážeme dostat lak vašeho vozu opět do skvělé kondice, bez hologramů, škrábanců z kartáčových myček nebo jiného poškození  s jasnou barvou a vysokým leskem. 

  • Obnova ztraceného lesku (kartáče myček, oxidace, běžná údržba)
  • Odstranění škrábanců laku, oděrek a otěrů
  • Náprava chyb po lakování - "pomeranč", smetí, mapy, kroužky apod.
  • Odstranění nežádoucích látek z povrchu laku (barva, rez, smůla, lepidlo, asfalt, apod.)


Čištění interiérů aut

Prach, špína, chlupy od zvířat, roztoči nebo různé nečistoty bývají běžnou součástí vozu většiny řidičů. To vše našemu zdraví rozhodně nepřispívá, ba naopak. Dopřejte svému autu důkladnou profesionální péči.

Postaráme se o kompletní vyčištění interiéru Vašeho vozu, obnovíme zašlé plasty, provedeme čištění a ošetření kůže, důkladné vysátí interiéru (podlaha, koberečky, sedačky, kufr apod...), vytepování interiéru, čištění klimatizace, čištění a obnovení palubové desky, odstranění zvířecích chlupů apod...

Voskování karoserií

Voskování laku se provádí nejen z důvodu vzhledu a lesku vozidla .. Slouží především jako ochrana, kdy hlavně v zimním období dostává lak vozu "zabrat". Teplotní rozdíly, nánosy špíny a sníh v kombinaci s posypovou solí nepříznivě působí na lak i u  nového auta a mohou tak zapříčinit korozi. 

Voskování karosérií vytváří funkční ochranný film, který, zakonzervuje karoserii proti všem  vnějším vlivům a lépe odpuzuje vodu s nečistotami. Ochranu laku pomocí voskování doporučujeme 2x ročně pro ochranu vašeho vozu.